Ticket to Ride: Europe – 15th Anniversary (EN)

Best Seller!
ID: 193761
Ražotājs: Days of Wonder
Modelis: DOW720033
EAN: 824968200339

  • 80,00€Šī aizraujošā spēle piedāvā aizraujošu ceļojumu no lietainās Edinburgas uz saulaino Konstantinopoli. Galda spēlē "Ticket To Ride: Europe" apmeklēsiet majestātiskās Eiropas pilsētas, atliek tikai paņemt vilciena biļeti.

Spēles būtība

Biļete uz braucienu: Eiropa ir otrā dzelzceļa ceļojumu galda spēļu sērijā. Šeit jūs varat izveidot maršrutus, savienojot pilsētas, palaist jaunus vilcienus un, ja nepieciešams, apsteigt konkurentus nopelnīto punktu skaita ziņā. Galda spēlē "Vilciena biļete: Eiropa" tiksi nogādāts skaistākajās pilsētās. Jaunajā spēlē spēlētāja rīcībā ir vairākas oriģinālas mehānikas, ir pievienoti spēles elementi, un noteikumi kļuvuši daudzveidīgāki. Šajā galda spēlē jūs sagaida neticamas sajūtas, dinamika un jauni atklājumi.

Jaunās spēles priekšrocības sērijā

Spēles autors Alans R. Mūns centās radīt kaut ko oriģinālu, atšķirīgu no klasiskās versijas. Viņa mērķis bija jauns ceļojums ar pilnu piedzīvojumu sajūtu, un viņš negrasījās aprobežoties ar jaunas kartes izveidi, lai gan tāda ir arī.

Kas jauns? Spēlētājiem tiek piedāvāta jauna karte ar spilgtām ilustrācijām, kas piepildīta ar unikāliem elementiem (prāmjiem un tuneļiem). Maršruti ir iekļauti kartē. No jaunumiem ir vērts izcelt dzelzceļa stacijas, obligāto tālsatiksmes maršrutu pieejamību un atjauninātos noteikumus.

Galda speles

Spēles žanrs Stratēģija
Spēles laiks (minūtes) 120 min
Spēlētāju skaits 2 - 5
Vecums 8+
Spēles valoda EN