Legacy of Dragonholt (EN)

ID: 195361
Modelis: FORA01
EAN: 841333104085

  • 65,00€


Apkopojiet savu varoņu grupu un dodieties uz Terrinoth Realms programmā Legacy of Dragonholt!


Pirmā spēle, kurā tiek izmantota Oracle sistēma, Legacy of Dragonholt atspoguļo lomu spēles garu, neizmantojot spēles meistaru. Šī stāstījuma spēle vienam līdz sešiem spēlētājiem ļauj spēlētājiem izveidot savu unikālo varoni un uzsākt sešus cēlus uzdevumus. Cīnieties ar gobliniem, izjauksiet ļaunā kunga sižetu un pievienojiet savam stāstam jaunu stāstu!


Sagatavojies piedzīvojumam


Legacy of Dragonholt ir stāstoša piedzīvojumu spēle, kas rada unikālu pieredzi, apvienojot lomu spēles un piedzīvojumu spēļu aspektus, atvērtas pasaules koncepta videospēles un pat grāmatas “Izvēlieties savu piedzīvojumu”. Atšķirībā no daudzām spēlēm, Legacy of Dragonholt nav saistīta ar uzvaru vai zaudēšanu, bet gan par stāsta radīšanu. Bez nepieciešamības pēc Game Master, šī spēle nodrošina, ka katram spēlētājam ir iespēja veidot savu piedzīvojumu, kamēr tās intuitīvā spēle nozīmē, ka jūs tērējat maz laika, pirms sākat savā stāstā.


Pirms dodaties savā piedzīvojumā, jums ir jāatrisina viens no grūtākajiem jautājumiem spēļu jomā: par ko jūs kļūsiet? Legacy of Dragonholt sniedz jums iespēju spēlēt kā vienai no sešām humanoīdu rasēm, kas mīt Terinotā: cilvēkiem, elfiem, rūķiem, orkiem, rūķiem un kaķu ļaudīm. Pēc tam jūs atlasīsit klasi, pirms definēsit savas fiziskās un personības iezīmes un ierakstīsit personīgo vēsturi. Katra no šīm iezīmēm veido daudzpusīgu raksturu un nosaka jūsu īpašību veidus, kas savukārt ietekmē to, kā jūs tuvosities šķēršļiem visa ceļojuma laikā un kā jūs sniegsit savu ieguldījumu ballītē. Lai iegūtu padziļinātu ieskatu rakstzīmju izveides procesā, varat skatīt mūsu iepriekšējo rakstu šeit. Kad esat izveidojis savu unikālo varoni, esat gatavs ienirt stāstošā piedzīvojumā, kas nav līdzīgs iepriekš redzētajam.


Izpētiet valstību


Kad jūsu ceļojums ir sācies, Legacy of Dragonholt apvieno divus spēles veidus starp visaptverošo Village Book un sešām uzdevumu grāmatām, kas nodrošina jūsu pasaku sižetu. Dragonholt Village ietvaros jūs sastapsiet daudzus kolorītus tēlus, katrs ar saviem stāstiem, kas attīstās un savijas neatkarīgi no jūsu iesaistīšanās. Pasaule ir jums jāizpēta, taču tā nav jūsu kontrole. Tāpat kā īsta kopiena, vietas, kuras varat izpētīt, atšķiras atkarībā no apmeklējuma laika, un jūsu tikšanās ar vietējiem mainās atkarībā no jūsu iezīmēm un pagātnes pieredzes. Piemēram, maizes ceptuve var būt atvērta tikai agri dienas laikā, un paši maiznieki var jūs apbrīnot, ja esat jau satikuši viņu brālēnu vai ja viņi ir dzirdējuši par jūsu iepriekš paveiktajiem lielajiem darbiem. palikt ciematā. Ārpus ciemata relatīvās drošības jūs gaida aizraujošas briesmas un noslēpumi, kurus varat piedzīvot sešos unikālos uzdevumos. Jūs izpētīsit dīvainus notikumus ciematā un dosieties tālākā savvaļā, lai ceļotu pa dziļiem mežiem, iedziļināties tumšās kriptās un stātos pretī radībām, kuras jau sen tika uzskatītas par mirušām. Spēles gaitā jūs atklāsiet, ka, tāpat kā jūsu ciemata pieredze, arī jūsu uzdevumi mainās atkarībā no jūsu pagātnes pieredzes, ar ko jūs esat vai neesat tikušies un cik daudz laika ir pagājis. Galu galā, ja uzzināsit, ka kāds ir apdraudēts uz rietumiem no Dragonholt Village, viņš, visticamāk, negaidīs pacietīgi trīs dienas, kamēr jūs izpētīsit austrumus. Jūsu rīcībai ir sekas, bet galu galā izvēle ir jūsu ziņā. Jums nav jābūt varonim. Šis ir jūsu stāsts, un tas ir jādefinē jums.


— izdevēja apraksts


Galda speles

Spēles laiks (minūtes) 360+
Spēles valoda EN
Spēles žanrs Tematiskās spēles
Spēlētāju skaits 1-6
Vecums 14+