Stone Age (EN)

ID: 193877
Ražotājs: Hans im Glück
Modelis: ZMGZM7260
EAN: 681706712604

  • 53,00€


"Stone Age" laiki patiešām bija smagi. Mednieku, kolekcionāru, zemkopju un darbarīku darinātāju lomās mūsu senči akmeņainajā zemē strādāja, kājas un muguru sasprindzinādami pret koka arkliem. Protams, ar koka arklu progress neapstājās. Cilvēki vienmēr meklēja labākus instrumentus un produktīvākus augus, lai padarītu savu darbu efektīvāku.


Akmens laikmetā spēlētāji dzīvo šajā laikā, tāpat kā mūsu senči. Viņi savāc malku, lauž akmeņus un mazgā zeltu no upes. Viņi brīvi tirgojas, paplašina savu ciematu un tādējādi sasniedz jaunus civilizācijas līmeņus. Ar veiksmes un plānošanas līdzsvaru spēlētāji sacenšas par pārtiku šajā aizvēsturiskajā laikā.


Spēlētāji izmanto līdz desmit cilts locekļiem katrs trīs fāzēs. Pirmajā fāzē spēlētāji novieto savus vīriešus tajos valdes reģionos, kas, viņuprāt, viņiem noderēs, tostarp medībās, tirdzniecības centrā vai karjerā. Otrajā fāzē sākumsastāva spēlētājs aktivizē katru savu personālu jebkurā secībā, ko viņš izvēlas, un pēc kārtas seko pārējie spēlētāji. Trešajā fāzē spēlētājiem ir jābūt pietiekami daudz pārtikas, lai pabarotu savus iedzīvotājus, pretējā gadījumā viņi saskaras ar resursu vai punktu zaudēšanu.


Galda speles

Spēles laiks (minūtes) 60
Spēles valoda EN
Spēles žanrs Stratēģija
Spēlētāju skaits 2-4
Vecums 10+